Подготовка за APTIS
  • Подготовка за APTIS

Подготовка за APTIS

4.000 ден.
без ДДВ: 4.000 ден.
Шифра на производ: 200923120733
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Подготовка за APTIS

30 часа по 45 мин

2 до 3 пати неделно, 2 часа во термин (90 мин)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува веќе 21 годинa на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2022. UKION SHOPS
Подготовка за APTIS Подготовка за APTIS 30 часа по 45 мин 2 до 3 пати неделно, 2 часа во термин (90 мин) .. Category: Product #: 200923120733 Regular price: 4.000 ден. 4.000 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО