Англиски за контролори на летање
  • Англиски за контролори на летање

Англиски за контролори на летање

3.900 ден.
без ДДВ: 3.900 ден.
Шифра на производ: 200925195922
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Англиски за контролори на летање

Англиски за конторлори на летање (според ИКАО)

30 часа по 45 мин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува веќе 21 годинa на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2022. UKION SHOPS
Англиски за контролори на летање Англиски за контролори на летање Англиски за конторлори на летање (според ИКАО) 30 часа по 45 мин .. Category: Product #: 200925195922 Regular price: 3.900 ден. 3.900 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО