AutoCAD 3D
  • AutoCAD 3D

AutoCAD 3D

8.000 ден.
без ДДВ: 8.000 ден.
Шифра на производ: 200919152022
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Податоци за учесникот:
credit_card

Овие курсеви се наменети за градежници, архитекти и градежни инженери и лица кои се занимаваат со проектирање и дизајн.

Потребно е посетителите на овој курс да имаат одредени предзнаења за работа со Auto CAD.

23 часа по 60 мин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува веќе 21 годинa на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2022. UKION SHOPS
AutoCAD 3D Овие курсеви се наменети за градежници, архитекти и градежни инженери и лица кои се занимаваат со проектирање и дизајн. Потребно е посетителите на овој курс да имаат одредени предзнаења за работа со Auto CAD. 23 часа по 60 мин .. Category: Product #: 200919152022 Regular price: 8.000 ден. 8.000 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО