google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Word - напредни техники
 • Word - напредни техники

Word - напредни техники

4.200 ден.
без ДДВ: 4.200 ден.
Шифра на производ: 200915122618
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Овој курс е наменет за слушателите кои веќе имаат одредени предзнаења од Word. Целта на курсот е да се совладаат напредните алатки од Word со цел да постигнат поголема професионалност и ефикасност во изработката на разни документи.

18 часа по 60 мин

Содржина на напреден Word

 • Професионално уредување на готов текст
 • Работа со колони и вметнување на преломи
 • Преломи на страни
 • Уредување на табели и задавање на формати
 • Цртање
 • Изработка на урнеци
 • Вметнување на слики, и напредно користење на алатницата за Вметнување на графици и дијаграми
 • Напредни алатки за хедер и футер
 • Работа со стилови
 • Работа со полиња за форми
 • Вметнување на Excel во Word
 • Работа со формули
 • Заштита на документ
 • Работа со макроа
 • Работа со Track Changes
 • Циркуларни писма
 • Додавање и уредување на потребни алатници за работа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

 • +389 2 32 46 041
 • +389 75 446 706 +389 71 324 170
 • +389 2 32 46 041
 • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2022. UKION SHOPS
Word - напредни техники Овој курс е наменет за слушателите кои веќе имаат одредени предзнаења од Word. Целта на курсот е да се совладаат напредните алатки од Word со цел да постигнат поголема професионалност и ефикасност во изработката на разни документи. 18 часа по 60 мин Содржина на напреден Word Професионално уредување на готов текст Работа со колони и вметнување на преломи Преломи на страни Уредувањ.. Category: Product #: 200915122618 Regular price: 4.200 ден. 4.200 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО