google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y

Јазични курсеви за деца

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детски јазични курсеви - 8 месеци
Детски јазични курсеви Во периодот на пандемија од Covid 19, сите часови се одвиват online. Ку..
9.600 ден.
без ДДВ: 9.600 ден.

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2023. UKION SHOPS