google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y

Компјутерски курсеви за деца

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
C++ за младинци - интензивен курс
Наставата се одвива онлајн. Еден степен е организиран во 24 часа по 45 мин, 3 пати неделно по 2..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.900 ден.
Програмирање во C++ за младинци - Втор степен
Во периодот на пандемија од Covid 19, сите часови се одвиват online. Еден степен е организиран во..
9.600 ден.
без ДДВ: 9.600 ден.
Детски компјутерски курс - 8 месеци
Детски компјутерски курс Во периодот на пандемија од Covid 19, сите часови се одвиват online. ..
12.400 ден.
без ДДВ: 12.400 ден.

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Verificiran badge

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS