google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y

Подготовка за меѓународни испити

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Подготовка за ibt TOEFL
Подготовка за ibt TOEFL (Internet Based Test - Test of English as a Foreign Language) 60 часа по ..
6.950 ден.
без ДДВ: 6.950 ден.
Подготовка за IELTS
Подготовка за IELTS 56 часа по  45 мин IELTS, односно Меѓународниот систем за тестирање п..
6.950 ден.
без ДДВ: 6.950 ден.

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2023. UKION SHOPS