google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y

КОУЧИНГ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пакет 6 коучинг сесии
Пакет 6 коучинг сесии по 60 мин. ..
11.918 ден.
без ДДВ: 10.100 ден.
Коучинг сесија
Коучинг сесија 60 мин „Секому му треба коуч“ – Бил Гејтс Коучингот ќе ви помогне да покренете ..
2.124 ден.
без ДДВ: 1.800 ден.

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2023. UKION SHOPS