google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y

Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Excel - напредни техники
Овој курс е наменет за слушателите кои веќе имаат одредени предзнаења од Excel. Целта на курсот е да..
6.200 ден.
без ДДВ: 6.200 ден.
Excel - основно и средно ниво
Овој курс е наменет за слушателите кои сакаат да се здобијат со основни и средни познавања од област..
5.800 ден.
без ДДВ: 5.800 ден.
Пакет за канцелариско работење - напредни техники
(Windows, Word, Excel, Internet, Outlook) Напредно ниво Овој курс е наменет за слушатели кои и..
7.500 ден.
без ДДВ: 7.500 ден.
Пакет за канцелариско работење - основно и средно ниво
Основно и средно ниво Овој курс е наменет за слушатели кои немаат или пак имаат мали познавања од..
7.250 ден.
без ДДВ: 7.250 ден.

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Verificiran badge

ESP ISO 9001

ESP ISO 17100

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS