google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Општ грчки јазик
  • Општ грчки јазик

Општ грчки јазик

6.200 ден.
без ДДВ: 6.200 ден.
Шифра на производ: 201018105210
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Општ грчки јазик

Курсевите се распределени во неколку степени

А1.1, А1, А2.1, А2, B1.1, B1, B2.1, B2

Секој степен е организиран во 60 часа по 45 мин.

Со секој завршен курс се добива сертификат за завршен степен.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2023. UKION SHOPS
Општ грчки јазик Општ грчки јазик Курсевите се распределени во неколку степени А1.1, А1, А2.1, А2, B1.1, B1, B2.1, B2 Секој степен е организиран во 60 часа по 45 мин. Со секој завршен курс се добива сертификат за завршен степен. .. Category: Product #: 201018105210 Regular price: 6.200 ден. 6.200 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО