google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Македонски јазик за странци
  • Македонски јазик за странци

Македонски јазик за странци

6.200 ден.
без ДДВ: 6.200 ден.
Шифра на производ: 201011093850
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Македонски јазик за странци

Курсевите се распределени во неколку степени

А1.1, А1, А2.1, А2, B1.1, B1, B2.1, B2, C1.1, C1, C2.1, C2

Секој степен е организиран во 60 часа по 45 мин.

Со секој завршен курс се добива сертификат за завршен степен.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Verificiran badge

ESP ISO 9001

ESP ISO 17100

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS
Македонски јазик за странци Македонски јазик за странци Курсевите се распределени во неколку степени А1.1, А1, А2.1, А2, B1.1, B1, B2.1, B2, C1.1, C1, C2.1, C2 Секој степен е организиран во 60 часа по 45 мин. Со секој завршен курс се добива сертификат за завршен степен. .. Category: Product #: 201011093850 Regular price: 6.200 ден. 6.200 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО