google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Archi CAD
 • Archi CAD

Archi CAD

7.500 ден.
без ДДВ: 7.500 ден.
Шифра на производ: 201212211737
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Archi CAD

Овие курсеви се наменети за градежници, архитекти и лица кои се занимаваат со екстерни и ентериерни решенија. Потребно е посетителите на овој курс да имаатодредени предзнаења со работа со компјутери.

Содржина за Archi CAD:

Овие курсеви се наменети за градежници, архитекти и лица кои се занимаваат со екстерни и ентериерни решенија. Потребно е посетителите на овој курс да имаатодредени предзнаења со работа со компјутери.

Содржина за Archi CAD:

 • Вовед и основни алатки
 • Пресеци и погледи
 • Податоци околу потрошен материјал
 • Рендеринг
 • Анимации и сцени
 • Виртуелна макета

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

 • +389 2 32 46 041
 • +389 75 446 706 +389 71 324 170
 • +389 2 32 46 041
 • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS
Archi CAD Archi CAD Овие курсеви се наменети за градежници, архитекти и лица кои се занимаваат со екстерни и ентериерни решенија. Потребно е посетителите на овој курс да имаатодредени предзнаења со работа со компјутери. Содржина за Archi CAD: Овие курсеви се наменети за градежници, архитекти и лица кои се занимаваат со екстерни и ентериерни решенија. Потребно е посетителите на овој курс да имаатодр.. Category: Product #: 201212211737 Regular price: 7.500 ден. 7.500 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО