google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Пакет 6 коучинг сесии
  • Пакет 6 коучинг сесии
  • Пакет 6 коучинг сесии
  • Пакет 6 коучинг сесии
  • Пакет 6 коучинг сесии

Пакет 6 коучинг сесии

11.918 ден.
без ДДВ: 10.100 ден.
Шифра на производ: 201002175418
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Пакет 6 коучинг сесии по 60 мин.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2023. UKION SHOPS
Пакет 6 коучинг сесии Пакет 6 коучинг сесии по 60 мин. .. Category: Product #: 201002175418 Regular price: 11.918 ден. 11.918 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО