google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Детски јазични курсеви - 8 месеци
 • Детски јазични курсеви - 8 месеци

Детски јазични курсеви - 8 месеци

12.400 ден.
без ДДВ: 12.400 ден.
Шифра на производ: 200922085017
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Детски јазични курсеви

Курсеви по:

 • Англиски
 • Француски
 • Руски
 • Турски
 • Германски

Еден степен од курс по странски јазик е организиран во 8 месеци настава, со интензитет 2 пати неделно по 1 час од 60 мин.

За секој завршен степен, се добива Сертификат за завршен степен.

 • Групи на деца од 8 до 10 годишна возраст
 • Групи на деца од 11 до 14 годишна возраст

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Verificiran badge

ESP ISO 9001

ESP ISO 17100

Контакт

 • +389 2 32 46 041
 • +389 75 446 706 +389 71 324 170
 • +389 2 32 46 041
 • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS
Детски јазични курсеви - 8 месеци Детски јазични курсеви Курсеви по: Англиски Француски Руски Турски Германски Еден степен од курс по странски јазик е организиран во 8 месеци настава, со интензитет 2 пати неделно по 1 час од 60 мин. За секој завршен степен, се добива Сертификат за завршен степен. Групи на деца од 8 до 10 годишна возраст Групи на деца од 11 до 14 годишна возраст .. Category: Product #: 200922085017 Regular price: 12.400 ден. 12.400 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО