google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Подготовка за ECDL, Модул 4
  • Подготовка за ECDL, Модул 4

Подготовка за ECDL, Модул 4

4.800 ден.
без ДДВ: 4.800 ден.
Шифра на производ: 201004180459
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Подготовка за ECDL, Модул 4

Следење на обука пред полагање за ECDL тест не е неопходно. Кандидатите можат и самостојно да се подготвуваат.

Но ЕСП нуди и подготвителни обуки за секој од модулите.

Модул 4 - Табеларни пресметки

27 часа x 45 min

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2023. UKION SHOPS
Подготовка за ECDL, Модул 4 Подготовка за ECDL, Модул 4 Следење на обука пред полагање за ECDL тест не е неопходно. Кандидатите можат и самостојно да се подготвуваат. Но ЕСП нуди и подготвителни обуки за секој од модулите. Модул 4 - Табеларни пресметки 27 часа x 45 min .. Category: Product #: 201004180459 Regular price: 4.800 ден. 4.800 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО