google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Подготовка за ECDL, Модул 5
  • Подготовка за ECDL, Модул 5

Подготовка за ECDL, Модул 5

6.500 ден.
без ДДВ: 6.500 ден.
Шифра на производ: 201004181026
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Подготовка за ECDL, Модул 5

Следење на обука пред полагање за ECDL тест не е неопходно. Кандидатите можат и самостојно да се подготвуваат.

Но ЕСП нуди и подготвителни обуки за секој од модулите.

Модул 5 - Користење на база на податоци

30 часа x 45 min

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Verificiran badge

ESP ISO 9001

ESP ISO 17100

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS
Подготовка за ECDL, Модул 5 Подготовка за ECDL, Модул 5 Следење на обука пред полагање за ECDL тест не е неопходно. Кандидатите можат и самостојно да се подготвуваат. Но ЕСП нуди и подготвителни обуки за секој од модулите. Модул 5 - Користење на база на податоци 30 часа x 45 min .. Category: Product #: 201004181026 Regular price: 6.500 ден. 6.500 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО