google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Подготовка за ЕЦДЛ тест, Модули 1, 2 и 3
  • Подготовка за ЕЦДЛ тест, Модули 1, 2 и 3

Подготовка за ЕЦДЛ тест, Модули 1, 2 и 3

4.300 ден.
без ДДВ: 4.300 ден.
Шифра на производ: 200927185215
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Подготовка за ЕЦДЛ тест Модули 1, 2 и 3

Следење на обука пред полагање за ECDL тест не е неопходно. Кандидатите можат и самостојно да се подготвуваат.

Но ЕСП нуди и подготвителни обуки за секој од модулите.

Модул 1 - Основи на компјутерот
Модул 2 Основи за користење на интернет
Модул 3 - Обработка на текст

33 часа по 45 мин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Verificiran badge

ESP ISO 9001

ESP ISO 17100

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS
Подготовка за ЕЦДЛ тест, Модули 1, 2 и 3 Подготовка за ЕЦДЛ тест Модули 1, 2 и 3 Следење на обука пред полагање за ECDL тест не е неопходно. Кандидатите можат и самостојно да се подготвуваат. Но ЕСП нуди и подготвителни обуки за секој од модулите. Модул 1 - Основи на компјутерот Модул 2 - Основи за користење на интернет Модул 3 - Обработка на текст 33 часа по 45 мин .. Category: Product #: 200927185215 Regular price: 4.300 ден. 4.300 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО