google-site-verification=sBk9zkyxuNDRz-IScBT5pgDyjDS9raS5baDFnnh0X8Y
Детски компјутерски курс - 8 месеци
  • Детски компјутерски курс - 8 месеци

Детски компјутерски курс - 8 месеци

12.400 ден.
без ДДВ: 12.400 ден.
Шифра на производ: 200922084545
Достапност: На залиха
Количина:
credit_card

Детски компјутерски курс

Во периодот на пандемија од Covid 19, сите часови се одвиват online.

Еден степен е организиран во 60 часа по 45 мин, еднаш неделно по 2 часа (90 мин во термин).

Целата програма е организирана во 4 различни степени. За секој завршен степен, се добива Сертификат за завршен степен.

  • Групи на деца од 8 до 10 годишна возраст
  • Групи на деца од 11 до 14 годишна возраст

Целата програма за сите 4 степени опфаќа изучување на:

Windows, Word, Excel, PowerPoint, Photoshop

Секој час опфаќа теоретска и практична настава, како и практични вежби со секое дете одделно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО е компанија која што успешно опстојува oд 1999 година на пазарот и е специјализирана за: превод и толкување; обука по странски јазици; компјутерска едукација; и обуки и советување за личен и професионален развој. Читај повеќе

Контакт

  • +389 2 32 46 041
  • +389 75 446 706 +389 71 324 170
  • +389 2 32 46 041
  • info@esp.com.mk esp@esp.com.mk

Facebook

ЕСП Web Shop © 2024. UKION SHOPS
Детски компјутерски курс - 8 месеци Детски компјутерски курс Во периодот на пандемија од Covid 19, сите часови се одвиват online. Еден степен е организиран во 60 часа по 45 мин, еднаш неделно по 2 часа (90 мин во термин). Целата програма е организирана во 4 различни степени. За секој завршен степен, се добива Сертификат за завршен степен. Групи на деца од 8 до 10 годишна возраст Групи на деца од 11 до 14 годишна воз.. Category: Product #: 200922084545 Regular price: 12.400 ден. 12.400 Available from: ЕСП - Развој и управување на човечки ресурси ДОО